Banese ne Katin e IV afer Qendres Market Mentori

Shitet nga: Marsi 22 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Vllezrit Gervalla
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa posedon Lift Automatik Uje Ngrohje Qendrore ka 2 Dhoma Gjumi Sallon me Kuzhine dhe Koridor te Hapur Banjo Standarde me Hapesire te Mjaftueshem Ballkon me Pamje perball Ndertesave Vizioni
*Dhomat e Gjumit kane Pamjen kah Ballkoni dhe Rruges kryesore
*Kuzhina ka Inventarin komplet por pa Pajisje

*Nuk ka Mobilje
*Per kontakt dhe me *Viber ne ket.
Nr.tel.+41 79 902 91 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim