Banese ne shitje Te vizioni rruga Gyrsel Bajram S

Shitet nga: Anton Paliq 18 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa gjindet tek banesat e vizionit ne rrugen gyrsel e bajram sylejmani,banesa eshte 80m2 ka 2 dhoma te fjetjes sallon me kuzhine dhe banjo. Banesa gjindet ne katin e 4 e orientuar ka lindja 5 ore ne dit minimumi ndriqohet nga dielli.ka dy lifta aktiv,cmimi sipas marrveshjes munt te na kontaktoni numrin 045-686-346 dhe ne viber:+37744425930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim