Banese prej 101m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Liridon 20 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. 12 Qershori (Afer tregut te gjelber)
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne qender te qytetit te Ferizaj, ne rrugen 12 Qershori (afer tregut te gjelber - pazarit ).

Banesa eshte ne katin e IV te banimit. Banesa eshte 101 metra katror, ka 3 dhoma, ku secila dhome ka ballkonet e veta, ka kuzhinen veqmas, banjo dhe dy koridore . Gjithashtu ka bodrumin dhe nje tarac verore ku mund te shfrytezohen edhe per nevoja te tjera.
Banesa posedon dokumentacione te rregullta.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim