Banese prej 125 m2

Shitet nga: PRONA 06 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 133 m2
Komuna: Ferizaj
banesa eshte ne katin perdhes dhe e gateshme per banim me dokumentacion te rregullt banesa eshte ne qender me saktesisht rrugen 12 qershori qmimi eshte i volitshem banesa posedon sallonin me kuzhin II dhoma gjumi -terase -banjo- II koridore,etj per me shum info, TEL.045/521-736 APP.PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim