Banese prej 132m2 ne Ferizaj

Shitet nga: miti 28 Shk 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 132 m2
Komuna: Ferizaj
SHes Banesen 132 m2 banesa eshte e mobliuar mete gjitha sendet qe ka nevoj nje banes banesa gjindet ne rrug gjilanit afer kishes banesa ka 3 dhoma 1 koridor dhe sallonin me kuzhin qysh shihet ne foto qmimi eshte i voltishum te intersuarit 049 72 1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim