Banese prej 70m2 ne Dardani

Shitet nga: Banesa ne Shitje 29 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne Dardani , gjendet afer parkut.
Ka dhome dite te madhe, WC, kuzhinen e vecant dhe dhomen e fjetjes ndaras.
Dokumentacioni I gjith ne rregull dhe perkthimi mund te behet menjeher, ndersa eshte e pershtatshme edhe per lokal (eshte perdhes e ulet)
çmini eshte pak I diskutueshem 42.000 euro
Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim