Banese prej 73m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Meli 04 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa 73m2 29000
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne rruge Te gjilanit 73 m2
Banesa ka kuzhin e sallon , banjo , koridor , banjo , dhome Te fjetjes dhe mind edhe nje dhome e fjetjes me maru per shkak Se kuzhina me sallon Eshte e madhe
Banesa Eshte ne katin e 5 ka lift une rryme 24 ore per informata ma Te hollsisheme lajmronu me Keta nr 044-643-370 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim