Banese prej 86m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Bunjamin 14 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesen me kfadratur 86 m2 te Kinemaja e re në lagje tre mbrapa vizionit eshte në katin e dyt ka mirmbajte,sigurim eshte ndertim i ri me dokumetacion te rregullt.
Banesa ka dy dhoma gjumi,Sallon kuzhin dy terasa,shpajz dhe banjon banesa shitet e mobiluar komplet nuk ka nevoj per asni investim vetem nese doni me bo ndryshime tjera.
Bejm edhe kompenzim me ndonje shumë te vogel.
Muni me ardh me pa prej ores 10:00-20:00 pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim