Banese prej 86m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Jakup Zymberi 29 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Ferizaj
Leshohet me qera dhe shitet banesa 87 metra katror (bruto) , dy dhoma gjumi, dhoma e ndejes, 1 banjo + 1 wc, terrace, eshte e mobiluar. Banesa gjendet ne katin e 4 ne rrugen Ahmet Kaqiku, perballe Viva Fresh Store, ndertesat e Rubin Invest. Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim