Banese prej 88m2 ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Erion 16 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Ferizaj
SHitet banesa ne lagje te re apo saktesisht rrg Astrit Bytyqi
banesa ka 88 m2 kati i 3-te
ka sallon-kuzhin
2 dhoma gjumi
banjo
teras dhe shpajz
qmimi sipas marreveshjes
shitjen e mundeson agjensioni patunshmeris Erion
numrat kontaktues
045 222 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim