Banese prej 90m2 ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 13 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me 90m², e cila perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo,terase,
Banesa gjindet ne rrugen 13 qershori dhe eshte ne katin e pare te banimit.
Çmimi i baneses eshte 460 € metri katror.


Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne Agjensionin e Patundshmerise "Komfort" ne Ferizaj Tel &Viber : +377 44 661 785 Tel: 049 503 513 ose ne E-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim