Banese prej 95m2 ne Ferizaj

Shitet nga: prona 11 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Ferizaj
shitet banesa kati VI prej 95M2 banesa eshte e gateshme per banim dhe shitet me qmim shume te voliteshem vetem per 350 euro M2 TEL.054/521-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim