Banese prej 98m2 ne Ferizaj

Shitet nga: PRONA 24 Krr 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Ferizaj
shitet banesa afer shkolles gjon sereqi ne katin V banesa eshte e gateshme per banim eshte me dokumentacion ne rregull dhe ka fleten poseduese qmimi fillestar eshte 500 euro m2 banesa posedon kete renditje. sallon-kuzhine-3 dhoma gjumi -banjo-vc-terase-2 koridore. banesa mund te blihet edhe e mobiluar per me shum info.TEL 045/521-736 APP PRONA -FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim