Banese prej 99 m2 mas AAB

Shitet nga: dardan 26 Krr 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa te mrapa Fakulteti te AAB në Ferizaj.
Banesa ka 99m2 edhe posedon Sallon, Kuzhin dy dhoma gjumit banjo edhe një depo.
Banesa gjindet saksisht ne Objektin e Xenit dhe ësht ne Katin e 6 banimit.
Banesa ka Parakontrat te noteri bartja bahen menjeher
Banesa e gatshme per banim.....

Për me shum Kontaktoni
044 52 94 23
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim