Banese prej 99m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Arsim 17 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga e Gremes
Sipërfaqe: 99.67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Banesa ndodhet ne Rrugen e Gremes,
-Ka terracë
-Dy dhoma gjumi
-Ashensori me qip
-Ndërtesë e re
-Me hapësirë parkimi para dhe prapa ndërtesës dhe mundësi për blerjen e vendit të parkingut në podrum
Banesa gjendet ne katin e tete, çmimi i volitshëm dhe sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim