Banese prej 99m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Arsim Mahalla 13 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Enver Topalli (Rruga e Gremes
Sipërfaqe: 99.67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Banesa ndodhet ne Rrugen e Gremes,
-Ka terracë
-Dy dhoma gjumi
-Ndërtesa e pajisur me Ashensor
-Ndërtesë e re
-Me hapësirë parkimi para dhe prapa ndërtesës dhe mundësi për blerjen e vendit të parkingut në podrum
Banesa gjendet ne katin e tetë
Cmimi: 420/m2
Vendodhja: Rruga e Gremes, shiko harten- Ndertesa ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim