Bbanes ne ferizaj rrug gilanit te kisha

Shitet nga: Arber 05 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne katin e 6 rrug
Gilanit me m2 113. Ka 3 dhoma gjumi
Kuzhin sallon
Ka nje dhom per per sende te vogel
Banesa asht e mobiluar
Dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim