Blej banes ne Ferizaj

Shitet nga: ER 22 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Blej banes ne Ferizaj te viva fresh te JYSK apo ngat saj. Banesa mundet me u ble edhe e mobilume. Banesa duhet te jet ne katin e 2 apo kati 3 Dhe te ket 1 apo 2 dhoma te fjetjes.
Kush ka banes ne shitje duhet te shkruaj katin, qmimin dhe sa kvadrat ka banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim