Blej banes ne ferizaj

Shitet nga: ER 17 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Ferizaj
Blej banes ne Ferizaj te viva fresh apo ngat saj. Banesa mundet me u ble edhe e mobilume. Kushti asht qe shitsi te jet i sinqert dhe pa dallavere apo qmime fantastike. Shitsi duhet te jet edhe pronari i baneses qe mos te ket komplikime pas blerjes. Banesa duhet te jet ne katin e 2 apo kati 3 Dhe te ket 1 apo 2 dhoma te fjetjes. Kam viber ne telefon dhe pergjigjem qdo dit nga ora 08-21:00. Paret per blerjen e baneses jan te gatshme, Jetoj ne Suedi dhe muj me ardh ne qdo koh pas 1 nentorit 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim