Euoinvest ne Ferizaj

Shitet nga: Unik 26 Krr 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet banesa 95m2 ne katin e 5 banesa gjindet ne Kompleksin banesor Ferizaji i Ri mbrapa Stacionit policor ne Ferizaj. Banesa ka Sallonin me Kuzhin, Dy dhoma gjumi, Banjo, Teras, dhe Shpajz ,Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim