Euroinvest Shitet banesa 84.5m2 Kati I

Shitet nga: Uniki 14 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat te Euroinvesti ne Ferizaj modele dhe kfadratura te ndryshme Shiten banesat 121.68m2, 92.09m2, 85.26m2, 92.73m2 22 Dhj 13:21 Banesa , Ferizaj
Shiten banesat 121.68m2, 92.09m2, 85.26m2, 92.73m2
Numri i dhomave: 3
Euroinvest shiten banesat 21 Dhj 15:21 Banesa , Ferizaj
Euroinvest shiten banesat
Numri i dhomave: 3
Euroinvest shiten banesat 21 Dhj 14:56 Banesa , Ferizaj
Euroinvest shiten banesat
Numri i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim