G KONSIG - Kërkojmë dhe Shesim Banesa në Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: G Konsig Sot 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Agjencioni për patundshmëri G KONSIG

Kërkojmë dhe shesim të gjitha llojet e patundshmërive në Ferizaj.

Për çdo informat shtesë ju mund të drejtoheni në Agjencionin tonë në G KONSIG. Rr. 12 Qershori në Ferizaj.

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju falënderojmë për bashkëpunim.
Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim