G KONSIG - Shiten Banesa te Kompleksi IDEA Invest

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni për patundshmëri G Konsig Sot 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Ferizaj
• Shiten banesa komode te Kompleksi IDEA Invest / Rr Emin Duraku në Ferizaj.

• Banesat janë me sipërfaqe të ndryshme dhe në kate të ndryshme, janë në ndërtim e sipër.

• Kati përdhesë. Sipërfaqja ( 122 m2 )

• Kati i 8-të. Sipërfaqja ( 92 m2 )

• Kati i 9-të. Sipërfaqja ( 110 m2 )

• Kati i 10-të. Sipërfaqja ( 122 m2 )

• Banesa ka këtë rënditje:
- 1 Sallon/Kuzhinë
- 3 Dhoma të fjetjes
- 1 Koridor
- 1 Banjo
- 1 Depo
- 1 Ballkon (pamje-ndriçim të mirë)

• Banesa ofron hapsira të ndriquara dhe të bollshme rekreative dhe të gjelbëruara.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Kontakti:📞
Tel: 044199747
Viber: +38344199747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Faleminderit për bashkpunim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim