G KONSIG - Shitet Banesa 113.86 m2 në Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: G Konsig Sot 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113.86 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa B5 ka hapësirë 113.86 m2, janë ndërtim i ri dhe shumë cilësor gjindet në Rr: Tirana mbrapa NLB Bank (Rruga e Gjilanit) Ferizaj.

Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje :
- 1 Sallon/kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi,
- Tualet / Banjo,
- Ballkon,
- Koridor hyrës.

Banesa gjindet në kate të ndryshme.
Banesa ofron hapsira të ndriquara dhe të bollshme rekreative dhe të gjelbëruara. Kujdeset për detajet më te vogla dhe punon çdo ditë për të realizuar shtëpitë e ëndrrave.

Për çdo informat rreth shitblerjes mund të drejtoheni në G KONSIG.

Çmimi sipas marrëveshjes.
Kontakti:📞
Tel: 044199747
Viber: +38344199747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim