G KONSIG - Shitet Banesa 118.80 M2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118.80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesat e tipit G, janë banesa të këndshme me hapësirë prej 118.80 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gjinden në Lagjen Iliria në Ferizaj.

Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazhë nëntoksore, si dhe parkingje të jashtme.
Objekti është i projektuar me dy ashensor,me ndriçim të mjaftueshëm, hapsira gjelbërimi dhe rekreacion.

Banesat gjinden në katet 11 dhe 12.
Në afersi te banesës 50m gjindet qerdhja për fëmijë.

Banesa ka këtë rënditje:
1 Sallon/Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
1 Korridor
2 Banjo & WC
1 Banjo/Terace ( pamje-ndriçim të mirë )

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për çdo informat shtes ju mund të drejtoheni ne G KONSIG.

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim