G KONSIG - Shitet Banesa 62.30 M2 Rr.Sejdi Sejdiu

Shitet nga: Agjencioni për patundshmëri G Konsig Dje 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 800 EUR   30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ka hapësirë 62.30 m2 ( kati i gjashtë ) është ndërtim i ri dhe shumë cilësor, gjindet 200 metra afër sheshit të qytetit,në Rr.Sejdi Sejdiu në Ferizaj.

Banesa është e gatëshme për banim dhe ka këtë renditje:
- 1 Sallon/Kuzhinë
- 1 Dhomë gjumi
- 1 Koridor
- 1 Banjo
- 1 Ballkon/Teracë.

Çmimi: 26 800 / Euro

Gjithashtu e njejta Banes me hapësirë të njejtë 62.30 m2 gjindet edhe në ( katin e nëntë )

Çmimi: 25 500 / Euro

Kontakti: 📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim