G KONSIG - Shitet Banesa 74 m2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Rexhep Bislimi
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa në Rr. Rexhep Bislimi në Ferizaj.
Banesa ka hapesirë 74 m2 gjindet në katin e 5.

Banesa është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje :
- 1 Sallon / Kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- 1 Koridor,
- 1 Banjo
- 1 Teracë.

Kontakti:
Tel:044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Faleminderit për bashkëpunim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim