G KONSIG - Shitet Banesa 88.90 m2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 88.90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Banesat e tipit H, janë banesa të këndshme me hapsir prej 88.90 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gjinden në Lagjen Iliria në Ferizaj.
Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazhë nëntoksore, si dhe parkingje të jashtme.
Objekti është i projektuar me dy ashensor,me ndriçim të mjaftueshëm, hapsira gjelbërimi dhe rekreacion.
Banesat gjinden në kate të ndryshme.
Në afersi te banesës 50m gjindet qerdhja për fëmijë.

Banesa ka këtë rënditje:
1 Sallon/Kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 Koridor
1 Banjo & WC
1 Terace ( pamje-ndriçim të mirë )

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për çdo informat shtes ju mund të drejtoheni ne G KONSIG.

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim