G KONSIG - Shitet Banesa 88.90 m2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 88.90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Banesat e tipit D, janë banesa të këndshme me hapësirë prej 88.90 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gjinden në Lagjen Iliria në Ferizaj.

Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazhë nëntoksore, si dhe parkingje të jashtme.
Objekti është i projektuar me dy ashensor,me ndriçim të mjaftueshëm, hapsira gjelbërimi dhe rekreacion.
Banesat gjinden në kate të ndryshme.
Në afersi te banesës 50m gjindet qerdhja për fëmijë.

Banesa ka këtë rënditje:
1 Koridor
1 Sallon/Kuzhinë
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo & WC
1 Terace (pamje-ndriçim të mirë)

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për çdo informat rreth Shitblerjes ju mund të drejtoheni në G KONSIG.

Kontakti:
Tel:044 199 747
+383 44 199 747 Viber
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim