G KONSIG - Shitet banesa 56 m2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Jeto në lagjen më të mirë të Ferizajt
-
Kompleksi Banesor Në LAGJEN ILIRIA
-
Shitet Banesa 56 m2
-
Banesat e tipit E, janë banesa të kënshme me hapsirë prej 56 m2,banesat janë ndërtim i ri dhe shumë cilësor.

Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazhë nëntoksore, si dhe parkingje të jashtme.
Objekti është i projektuar me dy ashensor,me ndriçim të mjaftueshëm, hapsira gjelbërimi dhe rekreacion.
Banesat gjinden në kate të ndryshme.
Në afersi te banesës 50m gjindet qerdhja për fëmijë.

Banesa ka këtë rënditje:
1 Koridor
1 Sallon/Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo & WC
1 Terace (pamje-ndiçim të mirë )

Çmimi i volitshëm.

Për çdo informat rreth Shitblerjes ju mund të drejtoheni në G KONSIG.

Kontakti: 📞
Tel: 044 199 747
Viber:+383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim