G KONSIG - Shitet banesa 87.55 m2 në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 87.55 m2
Komuna: Ferizaj
Banesat e tipit F, janë banesa të këndshme me hapësirë prej 87.55 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gjinden në Lagjjen Iliria në Ferizaj.

Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazhë nëntoksore, si dhe parkingje të jashtme.
Objekti është i projektuar me dy ashensor,me ndriçim të mjaftueshëm, hapsira gjelbërimi dhe rekreacion.
Banesat gjinden në kate të ndryshme.
Në afersi te banesës 50m gjindet qerdhja për fëmijë.

Banesa ka këtë rënditje:
1 Koridor
1 Sallonë/kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo & WC
1 Terace ( pamje-ndriçim të mirë )

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për çdo informat rreth Shitblerjes ju mund të drejtoheni ne G KONSIG.

Kontakti:
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

JU mirëpresim në G KONSIG.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim