G KONSIG-Shiten Banesat te IDEA INVEST në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat komode te Idea Invest në Ferizaj
Adresa:Lagjja e Re përball qerdhës së fëmijëve.

Kati i 3-të .Sipërfaqja (134.3 m2)

Kati i 3-të. Sipërfaqja (148.5 m2)

Kati i 7-të. Sipërfaqja (119.5 m2)

Kati i 7-të. Sipërfaqja (157.3 m2)

Kati i 8-të. Sipërfaqja (133.3 m2)

Kati i 10-të.Sipërfaqja (119.5 m2)

Rënditja:
-Sallon/Kuzhinë
-3 dhoma gjumi
-Koridor
-Banjo
-Ballkon (pamje-ndriçim të mirë)

Banesa ofron hapsira të ndriquara dhe të bollshme rekreative dhe të gjelbëruara.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Kontakti:
Tel: 044199747
Viber: +38344199747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Faleminderit për bashkpunim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim