G KONSIG-Shitet Banesa 88.40 m2 te Swiss-Invest

Shitet nga: G Konsig Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88.40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ka hapësirë 88.40 m2 ( kati i gjashtë ) është ndërtim i ri dhe dhe shumë cilësor, gjindet në Lagjen e re te Shkolla e Mesme Kuvendi i Arbërit në Ferizaj.

Banesa ka këtë renditje:
- 1 Sallon/Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Koridor
- 1 Depo
- 1 Banjo
- 1 Ballkon/Teracë ( pamje - ndriçim të mirë )

Çmimi: 41 500 / Euro

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim