G KONSIG-Shitet Banesa 94m2 Idea Invest në Ferizaj

Shitet nga: G Konsig Sot 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ka hapësirë 94 m2 ( kati i nëntë ) është ndërtim i ri, e projektuar dhe e ndërtuar me standarde të larta, gjindet në rr.Vëllezërit Gërvalla në Ferizaj.

Banesa ka këtë renditje:
- Sallon/Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 1 koridor
- 1 depo
- 1 Banjo
- 1 Ballkon/Teracë ( pamje - ndriçim të mirë )

Çmimi: 43 000 / Euro

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim