G KONSIG-Shitet Banesa 95.40m2 në Rr:Sejdi Sejdiu

Shitet nga: G Konsig Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95.40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ka hapësirë 95.40 m2 ( kati i katërt ) është ndërtim i ri dhe shumë cilësor, gjindet 200 metra afër sheshit të qytetit, në Rr.Sejdi Sejdiu në Ferizaj.

Banesa është e gatëshme për banim dhe ka këtë renditje:
- 1 Sallon/Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Banjo
- 1 Depo
- 1 Ballkon/Teracë.

Çmimi: 46 700 / Euro

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim