IPEN 3 BANESA ME QERA NE RR.GJILANIT E MOBILUAR

Shitet nga: Professional 19 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   32 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Ferizaj
IPEN 3 BANESA ME QERA NE RRUG TE GJILANIT E MOBILUAR, BANESAT JANE NE KATIN DYTE DHE TRET NGA TOKA, BANESAT KA NJE DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN, NJE BANJO DHE NJE TERAS, BANESAT JANE TE KOMPLETUARA ME MOBILE, BANESAT KANE EDHE PARKIM TE VETIN.

QMIMI I SHFRYTEZIMIT TE NJE BANESE ESHTE 250 EURO (NE QMIM HYNE SHPENZIMET SI RRYMA, UJI DHE MBETURINAT)

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim