IPET BANESA ME QERA AFER ETC NE FERIZAJ

Shitet nga: Professional 19 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
IPET BANESA NE AFER ETC NE FERIZAJ ,E MOBILUAR, BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE NGA TOKA, BANESA KA DY DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN, NJE BANJO DHE NJE TERAS, BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR, BANESA KA EDHE PARKIM TE VETIN.

QMIMI I SHFRYTEZIMIT TE BANESES ESHTE 230 EURO

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim