Ipen lokalet me qera

Shitet nga: perparim 16 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Ferizaj
Leshohen lokalet me qera n rrugen 12 qershori( sadik tafarshiku) Ferizaj.
Lolkalet kan nga 280 m2 kati i par dhe kati i dyte
Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit me lart ju faliminderit per mikuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim