Ipet banesa me qira ne ferizaj tek Kinemaja e Re

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blerim 18 Maj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Ferizaj
banesa ka 2 dhoma te gjumit edhe ka nje kuzhin sallon ka banjo dhe nje shpajz ka dy tarasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim