Ipet banesa me qira

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Ferizaj
Agjensioni per patundshmeri
Prona-E
Ipet Banesa me Qira perball kekut Ferizaj

1- Dhom
1- Sallon me kuzhin
1- Banjo
1-koridor
1-shpajz dhe Teras
Tel; 045-450-605
049-433-023
Rr; 12 Qershori(ish kinemaja e re kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim