JEPET BANESA ME QERA - QENDER FERIZAJ - NDERTESA..

Shitet nga: Alban 09 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Ferizaj
Jepet banesa me qera e mobiluar me 2 dhome gjumi, nje sallon te madhe dhe kuzhine, ballkon te madhe dhe banjo. Banesa eshte ne qender te qytetit. Uje 24 ore. Lifti 24 ore. Banesa eshte ne katin e dyte te banimit. Parkimi i vetures behet anash ne rrugen Marie Shllaku. Per cdo info shtese mund te me kontaktoni ne numrin e telefonit 045532409.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim