Japet me qera banesa rr.deshmoret e kombit ose t..

Shitet nga: laureat 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
banesa qindet perball shitores NEPTUN ose ne objektin ku operonrtv TEMA qendet ne katin e 2 te banimit banesa eshte e kompletuar me te gjita paisjet e kuzhines dhe e mobeluar complet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim