Japim Lokalin me qira

Shitet nga: Isa 01 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Ferizaj
Japim Lokalin me qira në Ferizaj në mes të dy rrugëve kryesore të qytetit Rr.Dëshmorët e kombit dhe Rr.Ahmet Kaqiku përball shkollave fillore dhe të mesme Jeremin De Rada dhe Faik Konica .Lokali është në gjendje të rregullt për afarizëm dhe i përshtatshëm për biznese të ndryshme.Të interesuarit të lajmërohen në këta numra të telefonit :045/562-728 044/481-841.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim