Jepet banesa me qera 150 euro

Shitet nga: PRONA 05 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
ipet banesa me qera perball market mandarines banesa gjindet ne objektin e TMK banesa eshte katin e II dhe eshte e mobiluar banesa leshohet per familjar dhe posedon sallonin me kuzhin dhe nje dhome gjumi per me shum info TEL.045/521-736 APP.PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim