Konsig Banesa Ne RR Vellezerit Gervalla 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 14 Tet 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Ferizaj

SHITET BANESA NE RRUGEN VELLEZERIT GERVALLA

BANESA POSEDON 2 DHOMA GJUMI

SALLON ME KUZHIN

2 TERRASA DHE 1 BANJO

BANESA ESHTE NE KATIN E III TE NDERTESES

BANESA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

BANESA SHITET NE DY MENYRA:
1.ME MOBILE CMIMI ESHTE 65000 EURO
2. PA MOBILE CMIMI ESHTE 55000 EURO


PER ME SHUME INFO JU LUTEM SHIKONI FOTOT

APO NA KONTAKTONI NE NR: +37745841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim