Konsig Banesat mbrapa policis

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 08 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat
Kuadratura 95m2, dhe me kuadrature te ndryshme
Kati 5 dhe 6
Ka 2 dhoma te fjetjes,sallon+kuzhin,banjo
Adresa: mbrapa policis afer salles se sporteve
Nr.kontaktues: +377 45 841 265
+377 45 636 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim