LINA Banesat 78m2 K-I II në Lagje te Re, 04/16B-FR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI'LINA'' 19 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te re
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadratura: 78 m2
Kati: Kati I dhe VI
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b,depo dhe terasë
Gjendja e tanishme: Në ndërtim e sipër
Afati i dorzimit: Korrik/2016
Lokacioni: Në Lagjen e re

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku"
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ads.el;lina_banesa@hotmail.com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim