LINA-SHITEN BANESAT 119m2 K V VI VII,Vizioni75/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shiten : Banesat
Kuadratura: 119.13m2
Katet: V,VI,VII,VIII dhe IX
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,depo,tri dhoma gjumi,wc,wc+b,terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha''
Investitori: VIZIONI-S
Funksionalizohen: 2017


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim