LINA-SHITEN BANESAT 91.16m2 88.13M2 V.G 186/17B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vllezrit Gervalla
Sipërfaqe: 91.16 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shiten: Banesat
Kuadratura: 91.16m2,88.13m2,80m2
,Katet: Te ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b,wc, terasë .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla'' perball ProCredit Bank
Funksionalizohen: ne fund te vitit 2018Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim