LINA SHITEN BANESAT 94m2, 83m2 K-V NE L.RE 95/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje te re
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shiten : Banesat(e gatëshme)
Kuadratura: K-V-94.17 m2
Kati;V- 83 m2
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi
Pronar:Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt,lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim